اخبار اخبار

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
ارتقاي رتبه فصلنامه علمي _ پژوهشي حقوق اداري صادر شد.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
دومين جلسه شوراي انتشارات سال 1397 برگزار شد.
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
برگزاري اولين جلسه شوراي انتشارات مرکز در سال 1397
دو فصلنامه علمي - پژوهشي حقوق اداري منتشر شد
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
دو فصلنامه علمی _ پژوهشی حقوق اداری شماره 10 بهار و تابستان 1395 منتشر شد.      
کتاب چاپ اول
۸ آذر ۱۳۹۶
چاپ اول کتاب "مديرياري حرفه اي" تأليف سيد يوسـف رضوي توسط انتشارات مرکز آموزش مديريت دولتي منتشر شد.
۸ آذر ۱۳۹۶
دوفصلنامه حقوق اداري شماره 9سال سوم، پاييز و زمستان 94، منتشر شد
۲۷ تير ۱۳۹۶
صبح روز سه شنبه 20 تیر 1396 جناب آقای دکتر اسماعيل ملک اخلاق، رئيس محترم مرکز آموزش مدیریت دولتی از دفتر تدوین و نشر منابع علمی و آموزشی بازدید نمودند
چاپ اول
۶ فروردين ۱۳۹۶
کتاب "راهنمای عملی آینده‌نگاری" ترجمه دکتر سعید خزایی و مریم وکیل‌زاده توسط انتشارات مرکز آموزش مدیریت دولتی به چاپ رسیده و منتشر شده است.
۶ فروردين ۱۳۹۶
فصلنامه حقوق اداري شماره 8 سال دوم، منتشر شد
چاپ اول
۶ فروردين ۱۳۹۶
چاپ کتاب "‌69‌تجربه مديريتي از تجارب مديران استان‌هاي گلستان، کردستان و قزوين" تهیه شده در مرکز آموزش مدیریت دولتی به اتمام رسیده و منتشر شده است.
۳ بهمن ۱۳۹۵
کتاب " فراسوي دولت هاي توسعه گرا " نوشته سيد رحيم تيموري منتشر شد و هم اکنون در فروشگاه کتاب مرکز در دسترس علاقمندان مي باشد.
۱۹ دی ۱۳۹۵
شماره پنجم از دوره دوم ماهنامه اکسیر مدیریت، توسعه و آینده نگری منتشر شد.
۱۴ دی ۱۳۹۵
شماره هفتم فصلنامه علمي_ پژوهشي حقوق اداري منتشر شد.
برای دسترسی به خلاصه مقالات اين شماره به صفحه نشریات در همین سایت مراجعه فرمایید.
۱۴ مهر ۱۳۹۵
شماره چهارم از دوره دوم ماهنامه اکسیر مدیریت توسعه و آینده نگری منتشر شد. برای دسترسی به نسخه تمام متن نشریه به صفحه نشریات در همین سایت مراجعه فرمایید.   دسترسی به فایل نشریه
۲۴ خرداد ۱۳۹۵
به اطلاع مدیران و کارشناسان محترم می رساند، دومین شماره از دور دوم ماهنامه اکسیر در خرداد سال 95 منتشر گزدید. اکسیر به موضوعات اقتصاد، توسعه، مدیریت، آینده پژوهی و علوم مرتبط می پردازد. از اندیشمندان و دانشمندان علاقمند به همکاری با اکسیر دعوت می نماید مطالب خود را (حداکثر در 500 کلمه) به نشانی exir@smtc.ac.ir ارسال نمایند. علاقمندان می توانند در صفحه نشریات سایت، فایل ماهنامه اکسیر را دریافت نمایند.
۲۰ خرداد ۱۳۹۵
ویرایش جدید کتاب "روش های تحقیق در مدیریت" نوشته اوما سکاران و ترجمه دکتر محمد صائبی و دکتر محمود شیرازی توسط انتشارات مرکز آموزش مدیریت دولتی به چاپ رسید و هم اکنون در فروشگاه مرکز موجود می باشد. این کتاب نسبت به چاپ قبلی تغیرات کلی داشته و از آخرین ویرایش، ترجمه و بروزرسانی شده است.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
کتاب اجرای خط مشی عمومی،دیدگاه های نظری و راهکارهای عملی توسط دکتر سید مهدی الوانی و آقای میثاق شلویری نوشته و توسط انتشارات مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری چاپ و روانه بازار نشر شده است.
چاپ اول کتاب "بهبود سازمان های دولتی از طریق خودارزیابی"
۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
کتاب حاضر، اثری کاربردی است که بر اساس يک مدل اجرايی 2 حوزه‌ای و 9 معياری با عنوان بهبود سازمان‌های دولتی از طريق خودارزيابی عمومی در اروپا تدوين و به اجرا گذاشته شده است که به بهبود و تعالی سازمان‌های دولتی منجر شده است.

اين اثر از مفاهيم و کليات تا مراحل اجرای مدل را به طور کامل در بر مي‌گيرد و مي‌تواند راهنمای عمل بسيار مناسبی برای مديرانی باشد که قصد دارند عملکرد سازمانشان را با کمترين زمان و هزينه بهبود بخشند.

دسترسی سریع دسترسی سریع

اطلاعیه اطلاعیه

به اطلاع علاقمندان می رساند :

فصلنامه علمی _ پژوهشی حقوق اداری در سایت های magiran و ISC نمایه شد.برای دسترسی به متن کامل مقالات می توانید به سایت های مذکور مراجعه نمایید.